Zahradní stůl

Zahradní stůl Zobrazit větší

Ke stažení


Zahradní stůl

stl-1

Zahradní stůl

Vrchní fošny stolu jsou třikrát ošetřeny vysoce kvalitní a ekologicky šetrnou lazurou. Lazura chrání venkovní nábytek před UV zářením a povětrnostními vlivy.

Zahradní stůl je v základním provedení nabízen ve smrkovém dřevě. Možné jsou i varianty z tvrdého dřeva či sibiřský modřín. Pro varianty z tvrdého dřeva vytváříme kalkulace na míru dle dostupnosti na trhu.

Stůl nabízíme v barvě kovářské, kterou tvoří prášková barva (komaxit). Další možností je použití žárového zinku za příplatek 300 Kč s DPH. V případě zájmu o produkt v jiné barvě, Vám připravíme kalkulaci na míru.

Ukotvení stolu

Možno přišroubovat na chemickou kotvu, fixatéry nebo hmoždinky.

  •  Výška stolu: 750 mm
  •  Délka stolu: 1500 mm
  • Hmotnost: 35 kg
  • Možnost kotvení: ano
  • Záruka: 2 roky
  • Povrchová úprava prášková barva

Více informací

Možnost kotvení lavičky ANO
Výška stolu 750 mm
Délka stolu 1500 mm

Doprava do zahraničí:

Spediční společnost TOPTRANS bohužel neumí v zahraničí vybrat dobírku, a tak lze zboží platit pouze bankovním převodem (netýká se ČR).

3 267 Kč s DPH
2 700 Kč bez DPH

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám podáme více informací či poradíme s výběrem teplovzdušných kamen či s jeho příslušenstvím.

Více informací - Zahradní stůl

Základní nosná konstrukce laviček a stolů je z ocelových trubek. Je navržena tak, aby dlouhodobě odolala povětrnostním vlivům. Prkna laviček a stolů jsou ošetřena vysoce kvalitní ekologicky šetrnou lazurou v různých odstínech. Lavičky i stoly jsou v základním provedení nabízeny ve smrkovém dřevě, možné jsou však i varianty z tvrdého dřeva či sibiřský modřín, jejichž předností je delší životnost. Pro varianty z tvrdého dřeva vytváříme kalkulace na míru dle dostupnosti na trhu.

V naší nabídce najdete pouze vysoce kvalitní lavičky, stoly či zahradní sety, které zkrášlí jako celek každou zahradu, park či posezení u hospůdky.

1 další produkt ve stejné kategorii: Zahradní stoly