Teplovzdušný výměník na kouřovod HEATER

Výměník na kouřovod HEATER - kamna HEATER Zobrazit větší

Teplovzdušný výměník na kouřovod HEATER

tvmn-kd-htr

Přídavný teplovzdušný výměník pro teplovzdušná kamna HEATER.

Celková výška 500 mm a průměr válce 320 mm.

Max. účinnost až 60% v závislosti na výkonu teplovzdušných kamen.

Teplovzdušné výměníky ke kamnům jsou určeny pro dokonalejší využití nadměrné teploty spalin, které jinak odcházejí (utíkají) do komína. Teplovzdušný výměník však odebere zbytkové teplo z odcházejících spalin a předá sálavé a konvenční teplo do vytápěného prostoru. Znatelně se tak zvýší účinnost kamen a zároveň se sníží celkové náklady na vytápění. Náš teplovzdušný výměník tuto ztrátu promění ve výkon a sníží tak náklady na vytápění až o 15%. Teplovzdušné výměníky HEATER jsou určeny na všechny druhy kamen.

Pro vícero doplňků pro teplovzdušná kamna HEATER přejděte do sekce příslušenství, např. pro dokoupení stojánku kamen HEATER či opláštění teplovzdušných kamen HEATER.

Záruka 36 měsíců.

Více informací

Hmotnost10 kg

Doprava do zahraničí:

Spediční společnost TOPTRANS bohužel neumí v zahraničí vybrat dobírku, a tak lze zboží platit pouze bankovním převodem (netýká se ČR).

3 630 Kč s DPH
3 000 Kč bez DPH

Skladem / do 5-ti dnů

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám podáme více informací či poradíme s výběrem teplovzdušných kamen či s jeho příslušenstvím.

Více informací - Teplovzdušný výměník na kouřovod HEATER

Teplovzdušná kamna na dřevo HEATER mají teplotu spalinových plynů cca 270° C - 360° C. Toto nevyužité teplo je odváděno komínem pryč do vzduchu, ale díky teplovzdušnému výměníku na kouřovodu toto teplo využijete a zvýšíte účinnost kamen.

Díky kanálům ve stěně teplovzdušného výměníku jde o proudění studeného vzduchu, který vstupuje zboku do kanálů ve výměníku, kde se ohřeje, a následně ohřátý vzduch odchází do vytápěného prostoru. Teplovzdušný výměník se jednoduše vkládá mezi kouřovody.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: Příslušenství HEATER