Teplovodní výměník HEATER (12 kW)

Teplovodní výměník HEATER (12 kW)

tvmn-t12b-htr

Teplovodní výměník pro 35 kW teplovzdušná kamna na dřevo HEATER o výkonu 12 kW.

Výstupy výměníku (pro napojení vody) jsou v zadní části kamen.

Velikost trubkového závitu je 1" (coul).

Pro vícero doplňků pro teplovzdušná kamna HEATER přejděte do sekce příslušenství, např. pro dokoupení stojánku kamen HEATER či opláštění teplovzdušných kamen HEATER.

Více informací

Typ a výkon12 kW
Hmotnost10 kg

Doprava do zahraničí:

Spediční společnost TOPTRANS bohužel neumí v zahraničí vybrat dobírku, a tak lze zboží platit pouze bankovním převodem (netýká se ČR).

8 470 Kč s DPH
7 000 Kč bez DPH

Skladem / do 5-ti dnů

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám podáme více informací či poradíme s výběrem teplovzdušných kamen či s jeho příslušenstvím.

Více informací - Teplovodní výměník HEATER (12 kW)

Teplovzdušná kamna HEATER mohou velmi snadno vytápět i další místnosti nebo ohřívat vodu, stačí si kamna objednat i s tímto teplovodním výměníkem a můžete kamna připojit trubkami k topným tělesům (radiátorům) v celém domě či ve vytápěném objektu, ale také i k zásobníkovému ohřívači vody (resp. k bojleru na teplou vodu). Kamna HEATER s teplovodním výměníkem mohou také sloužit jako pomocný či hlavní zdroj tepla v chatách, chalupách, hospodách, pivnicích i v zimních zahradách či v moderním domě. Samotný výměník se nachází nad topeništěm, před odtahem spalin u výstupu z kamen HEATER, čímž je zvýšena účinnost kamen až na 80%! Tato konfigurace dosahuje energetické třídy A+.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: Teplovodní výměníky HEATER